KURYLIV. Real Estate Agency
KURYLIV. Real Estate Agency
Львів
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (24)

  • KURYLIV. Real Estate Agency
    250 000 $
    2 019 $/м²

    Івана Франка вул., 3

    3 кімнати
    123.8 / 92.7 / 12.7 м²
    поверх 4 з 4
    1890 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 3-кімнатної квартири в австрійському будинку на 4-му поверсі 4-поверхового будинку по вул. Івана Франка у Львові. Площа - 123.8 кв.м Житлова - 92.1 кв.м Кухня - 12.7 кв.м Висота стель - 3.45 м Унікальна квартира в історичній частині Львова Будинок - австрійської забудови, пам'ятка архітектури місцевого значення. У квартирі встановлені нові дерев’яні вікна - згідно з вимогами та за погодженням Управління охорони історичного середовища. Відреставровано оригінальний паркет, що зберіг тепло й естетику старого Львова. Усі двері замінено на дубові, виготовлені на замовлення. По всій квартирі змонтовано систему вентиляції для комфортного мікроклімату. Передбачено автономне (безперебійне)...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Член ЛОР
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    320 000 $
    1 139 $/м²

    Олекси Новаківського вул., 3

    5 кімнат
    281 / 141 / 36 м²
    поверх 5 з 5
    1 тиж. тому
    Продаж ексклюзивної 5-кімнатної квартири з ремонтом в австрійському будинку класу «люкс» з ліфтом і консьєржем на 5-му поверсі з 5. Адреса: вул. Олекси Новаківського, Галицький район, м. Львів. Одна з найатмосферніших та найелітніших вулиць історичного Львова. Характеристики: Загальна площа: 281 кв.м. Житлова площа: 141 кв.м. Кухня: 35.5 кв.м. Висота стелі: 3.25 м. Балкон. Переваги об'єкта: Квартира складається з 5 житлових кімнат, кухні-студії, 4 санвузлів, господарської кімнати та паливної. Індивідуальне газове опалення. Є діючий камін у вітальні. Чудовий панорамний вид на місто. Зручне розташування в елітній частині центрального Львова. Локація — вулиця Новаківського: Австрійський житл...
    Рієлтор
  • KURYLIV. Real Estate Agency
    120 000 $
    1 200 $/м²

    Сильвестра Гавришкевича вул., 4

    4 кімнати
    100 / 57 / 13 м²
    поверх 2 з 2
    1907 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продається чотирикімната квартира в центрі міста по вул. Гавришкевича (район Лялькового театру). Квартира розташована на 2 поверсі з 2 австрійського будинку. Загальна площа 100 м.кв., житлова 57 м.кв., площа кухні 13 м.кв. Висота приміщень 3,50м. Кімнати прохідні, вхід по балкону. Квартира дуже світла, 4 великих фасадних вікна, з який відкривається чудовий вигляд на місто. В квартирі зроблено ремонт при цьому збережено автентичні пічки, дубовий паркет. Індивідуальне опалення. Газова колонка. Металопластикові вікна. Над квартирою вільне горище приблизно 200 м.кв. Капітальний ремонт даху. У подвір'ї є місце для паркування авто. Деталі інтер’єру: Продається чотирикімната квартира в центрі міст...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.